Oblastní kolo BMV, Olomouc

Ve dnech 11. - 12. června se uskutečnilo oblastní kolo pro východ. Pořadatelství se zhostila Olomouc při příležitosti Grand Prix žen. Moravskoslezský kraj reprezentovalo 42 týmů v 6 barevných kategoriích. Na celostátní finále, které se bude konat v září, postoupilo 10 týmů. Všem týmům gratulujeme:-)

Krajské postupové kolo BMV

Dne 24.42 2016 proběhlo postupové kolo BMV v Moravskoslezském kraji. Turnaje se zúčastnilo 311 sportovců. Nárok na postup mělo vždy prvních 7 z každé barevné kategorie. Informace, jak jednotlivé týmy dopadly jsou k nahlédnutí v příloze.

Výsledkový servis IV. kola BMV

14. 2. 2016 se konalo již IV. kolo BMV na krajské úrovni, tentokrát v duchu Valentýna. Turnaje se účastnilo 214 malých sportovců, kteří bojovali na 22 kurtech v Ostravském sportovním areálu Varenská. Díky patří TJ Ostrava za prostory a Blue Volley Ostrava, Green Volley Beskydy a Red Volley FnO za organizaci. V příloze naleznete výsledkový servis z této akce.

Výsledkový servis III. turnaje BMV

III. turnaje BMV na krajské úrovni se zúčastnilo rekordních 313 dětí, z 16 klubů. Informace, jak si jednotlivé týmy vedly najdete v příloze.

Výsledky II. turnaje v BMV na krajské úrovni

Dne 15.11.2015 se uskutečnil II. turnaj na krajské úrovni v BMV. Do Frýdku-Místku si přijelo zahrát 306 dětí z 16 klubů. Podrobnější informace o tom,jak kdo dopadl, jsou k nahlédnutí v příloze ve výsledkovém servisu.

Výsledky z první turnaje BMV na krajské úrovni

Dne 11.10. 2015 proběhl první turnaj v BMV na krajské úrovni. Organizátorství se zhostilo ŠSK Ostrava za výborné spolupráce ŠSK Beskydy a VK Frýdlant. Díky také patří oddílu TJ Ostrava, za poskytnutí prostorů pro uskutečnění této velké akce.

První turnaj v BMV na krajské úrovni je za námi

Dne 11.10.2015 proběhl první turnaj v barevném minivolejbalu na krajské úrovni. Organizátorství se zhostil klub ŠSK Ostrava za výborné spolupráce s oddíly ŠSK Beskydy a VK Frýdlant. Prostory a tělocvičnu pro uskutečnění turnaje poskytl ženský volejbalový oddíl TJ Ostrava, ve sportovním areálu na Varenské v Ostravě. Hala byla zaplněná 200 malými sportovci.
X