Informace o účtu
Použití mezer je povoleno; interpunkce není povolena s výjimkou teček, spojovníků a podtržítek.
Zadejte platnou e-mailovou adresu. Na tuto adresu budou posílány všechny e-maily. E-mailová adresa se nezveřejňuje a použije se jedině, pokud požádáte o zaslání zapomenutého hesla nebo o upozorňování na novinky.
Zadejte do obou polí heslo nového účtu.
Osobní údaje
Zadejte Vaše jméno
Zadejte zde své příjmení
Zde uveďte svůj telefon (údaj je nepovinný, přístupný pouze pro administrátora webu) Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Volejbalové informace
Zde napište prosím svůj současný oddíl. ( můžete i kategorii např. M, Z, JKY, KKY, JRI, KTI, atd.) Pokud nejste členem žádného oddílu, napište: žádný oddíl
Zde prosím vyberte možnost, která se Vás týká. Pokud jste nikdy volejbal nehráli, zvolte "nehrající". Pokud hrajete rekreačně, nebo amatérské soutěže mixů (BVL, RBVL) zvolte "rekreačně" Pokud hrajete okresní soutěže, zvolte "okresní soutěže" Pokud hrajete krajské a vyšší soutěže, zvolte "soutěže ČVS" Berte vždy tu vyšší soutěž. (např. hrajete rekreačně BVL a také krajskou soutěž, zvolte soutěže ČVS)
Zaškrtněte, pokud máte platný trenérský průkaz.
Zaškrtněte, pokud máte platný průkaz rozhodčího.
Zde můžet, pokud chcete uvést, zda máte nějakou funkci v orgánech volejbalu ( ČVS, okresní svazy, krajské svazy, ČSTV atd.)
CAPTCHA
Ochrana proti spamu:
Obrázkové CAPTCHA
Opište text uvedený na obrázku
X