Aktuality

Informace o ženské soutěži v okrese Frýdek Místek pro ročník 2019/20

28.8.2019

Podávám vám informaci o Okresním poháru žen okresu Frýdek Místek pro ročník 2019/20. V našem okrese je pro tento ročník vypsaná pro ženy pouze tato pohárová soutěž. Je to z důvodu, neboť mnohá družstva okresu hrají Krajský přebor, nebo Městský přebor v Ostravě. Přesto chceme ženskou soutěž v našem okresu zachovat. Hráli jsme tento systém bezproblémově minulé dva roky. Tuto informaci rozesílám na všechny oddíly z okresu FM, které mají družstvo žen či juniorek. Pokud máte povědomí o někom dalším, kdo by se do soutěže mohl přihlásit, dejte nám vědět.

Pravidla pro tuto soutěž jsou stejná, jako u mistrovských soutěží, s vyjímkou, že se nehraje na registrační průkazy ani soupisky. Mohou startovat hráčky se zaplacenými licenčními poplatky hrající i jinou soutěž a hlavně ty, které licenční poplatky neplatí a budou hrát jen tuto soutěž. Mohou startovat samozřejmě i družstva mladší kategorie i s dospělými hráčkami. V zápisu se uvedou jen jména a čísla drersů. Rozhodčí budou delegováni. Hrací termíny jsou v týdnu v době treninků domácích družstev. V minulém ročníku se hrávalo v pondělky, úterky a čtvrtky kolem osmnácté hodiny a každé družstvo odehraje 8 až 12  zápasů. Po dohodě družstev se samozřejmě termíny mění jakkoliv. Předpokládané termíny soutěže jsou říjen až duben, každý měsíc cca dvě jednotlivá utkání a hraje se samozřejmě v halách.

Uzávěrka přihlášek do Okresního poháru žen je 17. září 2019, takže prodiskutujte  tuto možnost u vás v oddílech. Již teď ale víme, že se přihlásí družstva Raškovic, Kozlovic a Palkovic. Vklad do soutěže je 1500,- Kč. Přihlášky realizujte prostřednictvím PODATELNY VISu. MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ / FRÝDEK MÍSTEK /OP Z. Byl bych rád, kdybyste pro jistotu poslali i informaci o přihlášce ma můj E-mail jivanek1@gmail.com

Za Okresní Volejbalový svaz FM Jaromír Ivánek   (T: 603 804 611)

           

IMG_1668.JPG
volejbal_zenya_novy_bor.jpg