Aktuality

J&T Banka Ostrava Beach Pro 2022

28.5.2022

Česká dvojice Ondřej Perušič, David Schweiner postoupila do finále !!!

V odpoledním čtvrtfinálovém utkání český tým zvítězil nad katarským párem Cherif Younousse a Ahmed Tijan 2:1, přestože první set hladce prohrál. Ve druhém setu naši hráči získali náskok také díky mnoha zkaženým podáním katařanů. V rozhodujícím třetím setu naši hráči byli stále o krok napřed a hned druhý mečbol proměnili v postup do semifinále.

Semifinálovým soupeřem čeckých reprezentantů byli španělé Pablo Herrera a Adrián Gavira, se kterými se naši hráči střetli již v základní skupině. První set rozhodli pro sebe také díky vynikajícímu servisu, druhý pak přinesl pro diváky pekelné drama, když češi odvráceli šest španělských setbolů a naopak proměnili svůj desátý setbol ve vítězství ve druhém setu nevídaným poměrem 36:34 a postoupili do zítřejšího finále. V něm se střetnou s norskými hvězdami Andersem Molem a Christianem Sørumem.

GRATULUJEME !!!

V soutěži žen se do finále probojovaly Brazilky Talita s Rebeccou a Němky Svenja Müllerová s Cinjou Tillmanovou.

O třetí místo budou hrát Španělé Pablo Herrera s Adriánem Gavirou s Nizozemci Alexander Brouwer s Robertem Meeuwsenem.

Bronz v soutěži žen získá švýcarský pár. O třetí místo budou hrát Joana Heidrichová s Anouk Vergéovou-Dépreovou a Tanja Hüberliová s Ninou Brunnerovou.