Aktuality

Kadeti BLUE VOLLEY Ostrava jsou mistři ČR !!!

23.5.2022

Sotva odezněla radost týmu GREEN VOLLEY Frýdek-Místek ze zisku juniorského titulu mistra České republiky, o dva týdny později dosáhli v Ostravě stejného úspěchu kadeti BLUE VOLLEY Ostrava !!!

Dlouholetá práce s mládeží přinesla klubu Vavřince Pečinky sladké ovoce.

Kadeti BLUE VOLLEY Ostrava zvítězili ve finálové skupině zcela přesvědčivě. Nejenže nenašli v pěti utkáních přemožitele, ale navíc neztratili ani set! Ve finále si hladce poradili s týmem Lvi Praha, stejně jako předtím ve skupině.

V souboji o bronzovou medaili zvítězili překvapivě kadeti Olomouce nad Českými Budějovice, když lépe zvládli vyrovnané koncovky všech tří setů.

Páté místo si vybojovali kadeti VK Ostrava, kteří vyhráli nad Kojetínem rovněž 3:0.

Těsným vítězstvím 3:2 (21,12,-21,-18,10) nad GREEN VOLLEY Frýdek-Místek získalo družstvo Vlci Nový Jičín 7. místo.

Konečné pořadí Mistrovství České republiky ve volejbalu kadetů v sezóně 2021/2022: