Aktuality

Krajský výběr dívek na olympiádě mládeže 2019

27.6.2019

V Liberci nás přivítalo neskutečné horko. 

Ráno v úterý nás čekaly první zápasy v sedmičlenné skupině. Hned první se nakonec ukázal jako jeden z nejtěžších a prohráváme s Pardubickým krajem 1-2. Horko se stupňuje, ale my stále bojujeme. Další dva zápasy jsou v naší režii. Vysočina i Plzeň odešla poražena 2-0. V docela pozdních večerních hodinách a v neskutečném vedru nás čekal poslední úterní zápas proti Karlovarskému kraji. Krásný boj, který končí našim vítězstvím 2-1. Tento den pro nás končí úspěšně.

 

Středa nás však nezastihla v dobré pohodě. V pravé poledne, opět za neskutečného vedra jsme nastoupili proti domácímu Liberci a ten nás sfoukl jako svíčku. Prohra 2-0 a následovalo promluvení do duše. 

 

Nicméně jsme se dostali do svízelné situace a play-off se nám začalo vzdalovat. Čekal nás totiž dosud neporažený kraj Královehradecký. Děvčata se ovšem rozhodla napravit reputaci a do zápasu dala všechno. Vzorně plnila taktické pokyny a byla radost se dívat na jejich odhodlání vybojovat pro náš kraj účast v play-off. Stalo se nečekané a po skvělém výkonu všech hráček týmu jsme vyhráli 2-0 a postoupili do finálové osmičky. Zítra, poslední den olympiády, nás čekají boje play-off. 

 

Z olympiády dětí v Liberci zdraví trenéři Saša a Ondra