Aktuality

Letní pohár Ing. Lumíra Hajduška

21.6.2019

Ve čtvrtek 20.6.2019 se odehrálo závěrečné kolo trojkového volejbalu s názvem Letní pohár Ing. Lumíra Hajduška. Soutěž v okrese Frýdek-Místek pod záštitou Moravskoslezského kraje probíhala od dubna do června 2019. Soutěže se zúčastnilo celkem 21 družstev, která byla rozdělena do 5 skupin. Družstva odehrála svá utkání na celkem 6 turnajích prolínacím způsobem. Po celou dobu soutěže se pořadatelé jednotlivých skupin rovnoměrně prostřídali.

Pořadatelem závěrečného kola skupiny E byl Red Volley Frýdlant n/O, skupinu D uspořádal VK Beskydy Frýdlant n/O a pořadatelství skupiny C se zhostil Green Volley Beskydy. Závěrečné finálové kolo skupin A a B se odehrálo v Raškovicích. Zde byly také předány p. Chrobákem a p. Hajduškem diplomy, medaile a Pohár pro celkového vítěze soutěže.