Aktuality

Letní pohár Ing. Lumíra Hajduška

8.4.2024

VIII. ročník Letního poháru Ing. Lumíra Hajduška

 

V neděli 7. března 2024 odstartoval další ročník Letního poháru Lumíra Hajduška v trojkovém volejbalu pod záštitou Moravskoslezského krajského volejbalového svazu. Řídícím této soutěže je v letošním ročníku opět Mgr. Miloslav Chrobák. Tato dlouhodobá soutěž s pěti turnaji od dubna do června se v letošním ročníku rozšířila také o družstva z Ostravy a vyšplhala se na rekordní počet účastníků 40 týmů.  Jednotlivá družstva byla nalosována dle výsledků v zimní části trojkového volejbalu do pěti osmičlenných skupin, které se odehrály v rámci kvalifikačního turnaje v Raškovicích.

 

Hlavní organizátorkou turnaje byla Šárka Sonnková a s dalšími 23 členy VK Raškovice vytvořili pořadatelské zázemí pro všechny hráče a trenéry. Turnaje se mimo jiné zúčastnili zakladatel trojkového volejbalu na Frýdecko-Místecku pan Ing. Lumír Hajdušek a řídící soutěže Mgr. Miloslav Chrobák. Ti předali diplomy, medaile a ceny družstvům, která se umístila na 1.-3. místě zimní části trojkového volejbalu. Poté, po krátkém seznámení s pravidly, byl turnaj v 9.15 zahájen.

 

https://www.rajce.idnes.cz/mskvs/album/20240407-letni-pohar-lumira-hajduska-trojkovy-minivolejbal

 

Velké poděkování patří všem hráčům a hráčkám za účast, trenérům a pořadatelům za hladký průběh turnaje, který se obešel bez vážnějších zranění. Všem týmům přeji hodně úspěchů v dalších kolech.         

 

 

Šárka Sonnková,

organizátorka kvalifikačního turnaje