Aktuality

Rozhodnutí Předsednictva MS KVS ze dne 13.10.2020

14.10.2020

Předsednictvo MS KVS na svém zasedání 13. 10. 2020 schválilo dočasné opatření pro soutěže MS KVS.

 

Na základě usnesení vlády se od 12. 10. 2020 přerušují veškeré soutěže MS-KVS. Termín přerušení soutěží je nejméně do termínu 26. 10. 2020. Na základě tohoto rozhodnutí vlády navrhuji řešení soutěži následovně:

 

  • MS-M u této soutěže na základě domluvy o dohrávce odložených utkání, budou zdarma bez poplatku přesunuty na náhradní termín.
  • MS-Z u této soutěže na základě domluvy o dohrávce odložených utkání, budou zdarma bez poplatku přesunuty na náhradní termín.
  • MS-JKY u této soutěže na základě domluvy o dohrávce odložených utkání, budou zdarma bez poplatku přesunuty na náhradní termín.
  • MS- KKY u této soutěže na základě domluvy o dohrávce odložených utkání, budou zdarma bez poplatku přesunuty na náhradní termín.
  • MS-KTI u této soutěže na základě domluvy o dohrávce odložených utkání, budou zdarma bez poplatku přesunuty na náhradní termín.

 

U všech těchto soutěží záleží na délce přerušení soutěží. V případě nutnosti navrhuji zrušit druhou polovinu soutěží a dohrát pouze první polovinu (v odvislosti na délce přerušení soutěží).

 

MS-ZKY, MS-ZCI, MS-ZKYM a MS-ZCIM se zruší turnaje, které se mají odehrát v době karantény a bude se pokračovat následným turnajem. Respektive se turnaje posunou na následný turnaj a poslední respektive turnaje, které přesáhnou délku soutěží se zruší.

 

 

Tomáš Kavala

kavala@cvf.cz
tel.+420 602 600 095

moravskoslezsky-volejbal_logo_B_RGB_pozitiv.jpg