Aktuality

UNIQA extraliga očima expertů

19.11.2019

Uplynulý týden 11.11. - 17.11.2019 dění v UNIQA extralize dnes hodnotí Zdeněk Grabovský, mezinárodní rozhodčí a trenér mládeže z Kopřivnice.

 

EX-M

Karlovarsko – Brno 3:0

Dle výsledku jednoznačná záležitost, ale jak už to tak bývá, Karlovarsko se na výhru nadřelo a proti velmi dobře podávajícímu týmu hostí zlomily koncovky 1,3 setu. V týmu Brna vidím velký potenciál v mládí a dravosti.

O. Voda – Liberec 3:1

Tady si dovolím říct, že outsider zaskočil favorita. Kdo však sleduje Odolku ví, že ta nedá jediný bod zadarmo. Velká gratulace. Tyto výsledky dělají extraligu rok od roku zajímavější.

Příbram – Kladno 0:3

Kladno se začíná pomalu rozjíždět a myslím si, že jejich zápasy budou patřit TOP zápasům extraligy

Zlín – Ústí 3:1

Toto utkání se hrálo v předehrávce. A konečně se Zlín chytil. Družstvo Zlína převážně složené ze svých mladých odchovanců zaskočilo Ústí a zaslouženě bodovalo.

Ostrava – Beskydy 3:0

První moravskoslezské derby, které jsem měl tu čest soudcovat, dalo jasnou výhru Ostravě. Ale jen výsledkově. Velmi těžký zápas před nádhernou diváckou kulisou musel bavit snad každého příchozího.

 

EX-Z

Šelmy – Přerov 3:0

Za mě žádné překvapení „maminy“ si užívají tento nádherný sport.

KP Brno – Olymp 3:0

Obrovské překvapení.  Tým juniorek si podal výborně hrající  tým Pražanek. Jestli bylo na straně Olympu podcenění? Ví jen hráčky samy.

Olomouc – Prostějov 3:0 a Liberec – Šternberk 3:0

Olomouc i Liberev potvrdil roli favorita.

FM-Ostrava 1:3

Děvčata FM zaskočila jasného favorita utkání, bohužel jen v prvním setu.

581.jpg