Aktuality

Vyhlášení ankety Sportovec roku 2019 MSK se odkládá

4.3.2020

Vážení sportovní přátelé,

 

v návaznosti na jednání Bezpečnostní rady Moravskoslezského kraje konané dne 2. 3. 2020 a v návaznosti na doporučení k aktuální epidemiologické situaci vydané Krajskou hygienickou stanicí Moravskoslezského kraje v Ostravě v souvislosti s výskytem a možným šířením nového koronaviru, jak postupovat v zájmu minimalizace přenosu nákazy mezi obyvateli v našem kraji, bylo aktuálně vydáno doporučení zrušit akce pro více než 500 lidí.

Dovolujeme si Vás informovat, že v souvislosti s výše uvedenými doporučeními se neuskuteční připravovaný 18. ročník ankety Sportovec roku 2019 Moravskoslezského kraje v původně plánovaném termínu 5. 3. 2020 od 18:10 hodin v Multifunkční aule GONG v Dolní oblasti Vítkovice. V současné době jednáme o možnosti konání akce v náhradním termínu, konkrétně o záměru uskutečnit galavečer ankety Sportovec roku 2019 ve středu 13. 5. 2020. Prosíme všechny vlastníky vstupenek a místenek, aby si je ponechali pro případnou účast v náhradním termínu.

Vývoj dalších případných doporučení v uvedené věci budeme pozorně sledovat a situaci vyhodnocovat. Děkujeme za pochopení.

 

S pozdravem

 

 

PaedDr. Libor Lenčo
vedoucí odboru školství, mládeže a sportu