. . . . . . . . . . . . . . akce

Volejbalový kemp KVA chlapců

10.11.2021

Dobrý den trenéři volejbalových klubů Moravskoslezského kraje,

 

rád bych pozval vaše svěřence na celodenní kemp KVA - CH, který se bude konat 17.11.  v hale Raškovice. Na tento kemp jsme nominovali hráče ročníku 2007 - 2008, kteří se zúčastnili předchozích kempů a potvrdili, tak svou výkonností a snahou účast ve volejbalové akademii Moravskoslezského kraje. Celodenní kemp bude sloužit i k dalšímu výběru hráčů na volejbalový turnaj v prosinci. Trenéři této kategorie budou Radek Podola a Jakub Karásek

 

Dále bych opět rád pozval hráče ročníku 2009. Na minulém kempu se nám zúčastnili jen 3 hráči, a proto vás žádám nominujte své hráče, tak abychom naplnili kapacitu 14 hráčů. Rád bych abyste vybrali maximálně 2-3 hráče z klubu se kterými budou pracovat trenéři Roman Dvoran a Tomáš Široký

 

Harmonogram celodenního kempu najdete v pozvánce na kemp. V rámci KVA - CH bude zajištěn oběd, pití i svačina. 

 

Informace pro trenéry:

Budeme rádi, když dáte příležitost Vašim hráčům poznat nová přátelství, jiné trenéry a možnost zviditelnit se v rámci Moravskoslezského kraje.

Prosím počet hráčů ročníku 2009 zašlete do neděle 14.11. 2021 , které na celodenní kemp KVA-CH vyšlete. V ročníku 2007 - 2008 budu počítat se všemi vybranými chlapci. Termín je stanoven, tak abych mohl objednat správný počet obědů. 

Kdyby byly jakékoliv problémy s karanténou, nemocí a nebo zraněním prosím neprodleně mě informujte. 

 

Co vzít sebou:

- vytištěný dokument o Potvrzení účasti hráče na kempech - platí pouze pro hráče, kteří nebyli na předchozích kempech 

- vytištěný dokument o zdravotní způsobilosti - očkování, PCR test, antigenní test, samotest sebou (samotestování proběhne před halou v Raškovicích) - platí pro všechny hráče kempu !!

- roušky (s ohledem na aktuální situaci vládních opatření) 

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz neváhejte mě kontaktovat.

 

S pozdravem a vyhlídkou dalších sportovních zážitků 

 

Ing. Jan Sonnek

Koordinátor KVA-CH

honza.sonnek@seznam.cz

+420 739 630 927