. . . . . . . . . . . . výsledky

Barevný minivolejbal v MSK

26.10.2021

BAREVNÝ MINIVOLEJBAL V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI 
 
 
V rámci projektu Moravskoslezského krajského volejbalového svazu se nám začínají po roční Covidové pauze rozjíždět také první turnaje v barevném minivolejbale pro naše nejmladší hráče od 1.-6. třídy.
Turnaje jsou rozděleny do kategorií A, B, C a D dle počtu zúčastněných dětí a budou organizovány v oblastech Frýdecko-místecka, Ostravy, Krnova, Opavy a Havířova. 
 
Pořadatelé těchto turnajů spolupracují s Moravskoslezským krajským volejbalovým svazem, který v rámci projektu hradí nájmy hal, organizátory, rozhodčí a odměny pro děti (medaile a diplomy).
 
První startovací turnaj kategorie "D" proběhl 11.10.2021 ve sportovní hale v Raškovicích pro hráče a hráčky ze základních škol Raškovice, Nošovice, Dobrá a Morávka. 
Děti hrály v 5 kategoriích: žlutá barva pro 1-2. třídu, oranžová barva pro 3.-4. třídu, červená barva pro 4. a 5. třídu a zelenomodrá pro 6.-7. třídu.

Hráli jsme na 12 kurtech, každé utkání trvalo 7 minut. Všechny děti hrály s nadšením, některé poprvé poznaly radost z vítězství nebo smutek z prohry. Na své děti se přišli podívat také rodiče, což nás organizátory a trenéry VK Raškovice velmi potěšilo. Všechny děti si za svou účast odnesly drobné odměny, ale hlavně radost ze hry, která byla vidět na každém kroku v hale.

 

Fotografie z turnaje naleznete zde:https://vkraskovice.rajce.idnes.cz/2021_10._11._Barevny_minivolejbal_hracu_VK_Raskovice/ 

Výsledky zde: https://www.vkraskovice.cz/l/11-10-barevny-minivolejbal-jen-v-rezii-nasich-hracu-a-hracek/

 

Další plánované termíny BMV pro všechny děti jednotlivých klubů daných oblastí:

7.listopadu - Ostrava

20. listopadu - Krnov

21. listopadu - Frýdlant n/O

5. prosince - Raškovice

 

moravskoslezsky-volejbal_logo_B_RGB_pozitiv.jpg
mini-volejbal_logo_B_CMYK_pozitiv.jpg
IMG-20191201-WA0001.jpg