Sponzoři

ANAJ Frýdlant n.O.

2.5.2019

Společnost ANAJ Czech, a.s. se v současné době řadí mezi přední české firmy zabývající se vývojem, výrobou a ostřením speciálních nástrojů pro třískové obrá­bění ve strojírenství.

 

 

Svou pozici na trhu si získala především nadstandardní technickou podpo­rou, inženýrskou projekční činností a řešením problémů přímo u zákazníků. Disponujeme špičkovým strojním vybavením, dobrým zázemím, zkušeným per­sonálem a kvalitním know-how. Chceme se stát i Vaším spolehlivým obchodním partnerem.

Hlavním předmětem naší činnosti je vývoj a výroba rotačních a stacionárních řezných nástrojů ze slinutého karbidu, cermetu a práškové oceli. Nabízíme i dodávky upínacích systémů a speciálních nástrojů s výměnnými břitovými des­tičkami.

Pro naše zákazníky, mezi které patří zejména dodavatelé komponentů pro automobilový, hydraulický, elektrotechnický, energetický, letecký i kosmický průmysl, a pro mnohé další klienty navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme speciální nástroje s využitím vlastního know-how pro řešení individuálních požadavků, a to v kusové i sériové výrobě.

Na základě výkresu obrobku jsme schopni nový nástroj nejen navrhnout a vyrobit, ale zároveň implementovat do výrobního procesu u zákazníka a díky síti našich poboček obchodně technických zástupců zajistit komplexní servis po celou dobu životnosti nástroje.

Navrhujeme kompletní technologie obrábění pro nové obrobky a řešíme slo­žité operace obrábění z pohledu technologie a zároveň i z pohledu nákladů na obrobek, takže jsme schopni poskytnout skutečně komplexní „tool-management“.

Zkušenosti získané při výrobě speciálních nástrojů využíváme k úpravě a ostře­ní speciálních i standardních nástrojů renomovaných firem. Důležitou součástí naší nabídky je povlakování nástrojů nejmodernějšími technologiemi, které za­ručí vysokou životnost přeostřeného nástroje.

Anaj_color.jpg