. . . . . . . . . . . . výsledky

Barevný minivolejbal 2023

6.6.2023

VÍKEND DĚTÍ, VÍKEND BAREV, VÍKEND (MINI)VOLEJBALU

 

První červnová sobota a neděle patřily v Ostravě volejbalu. Počínaje těmi nejmenšími až po špičky z celosvětové scény.

 

V krásném prostředí atletické haly Vítkovice Aréna se o tomto víkendu sešlo více než 200 dětí, pro které si organizační tým projektu Volley Beskydy připravil krásný turnaj plný barev a minivolejbalu. Pod záštitou Českého volejbalového svazu byl hlavním organizátorem akce volejbalový klub Blue Volley Ostrava. Na akci se podílel organizační tým čítající zhruba 50 trenérů, juniorských hráčů či jiných dobrovolníků. Program obou dnů byl více než pestrý, a i když v hlavní roli byl a vždycky bude (mini)volejbal, tato akce si pro všechny zúčastněné připravila doprovodné soutěže z gymnastiky, atletiky a průpravu k minivolejbalu. V rámci PR nechyběla ani instagramová soutěž o věcné ceny.

 

Začínající volejbalisty v sobotních dopoledních hodinách navštívila také česká reprezentace mužů. V průběhu autogramiády slečna moderátorka všechny hráče poctivě vyzpovídala a na závěr jsme našim hvězdám popřáli hodně štěstí k večernímu duelu s Estonskem, u kterého jsme samozřejmě nesměli chybět!

 

Nedělní část turnaje jsme v odpoledních hodinách zakončili slavnostním vyhlášením vítězů. Nechyběly krásné ceny a samozřejmostí byly i medaile!

 

Za celý organizační tým děkuji všem za účast, skvělou náladu a báječnou atmosféru. Poděkování patří také všem partnerům a sponzorům akce.

 

Ing. Nikola Němcová,

hlavní organizátorka turnaje